Telefon
WhatsApp
Yükleniyor...

Dizgi ve Grafik Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Dizgi ve Grafik Tasarım

Dizgi ve Grafik Tasarım

2003 yılından beri dizgi ve tasarım konusunda, uzman bir ekip ile müşterilerine hizmet vermekteyiz.

Ders kitapları, üniversiteye hazırlık kitapları (sözel – sayısal, deneme – test kitapları, sempozyum kitapçıkları, yüksek lisans / doktora tezleri, faaliyet raporları, doçentlik başvurusu için araştırma kitaplarının dizgisi, yayını ve baskısı hakkında (Doçentlik Başvuru Şartlarına uygun) profesyonel anlamda destek alabilirsiniz. 

Kişisel kitapların (roman – şiir) dizgisi ve kapak tasarımı, talebe göre yayınını ve isteğe bağlı olarak baskısına destek verebilmekteyiz.

Türkçe, ingilizce, almanca, fransızca, arapça, farsça, transkription metinleri dahil olmak üzere ölü dillerin dizgisine destek verebilmekteyiz.

Tesadüf mü? Tesadüflere
İNANMIYORUZ!!! Tesadüf ancak aşkta olur.
Dizgi Tasarım Ekibi olmak; yıllar süren özverili bir mücadelenin eseridir. Biz çalıştığımız her yayınevi, matbaa ve ajans ile ekibimizi de geliştirip tazeleniyoruz. Tabii ki genç bir ekip olmanın da katkısı yok değil. :)

Üretmekten Zevk Alıyoruz.
1996 yılında başladığımız bilgisayar macerasına, 2003 yılından itibaren web tasarım ve dizgi tasarım macerasını da içine alarak; edindiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim ile siz saygı değer yayınevi ve matbaalarla çalışmaya devam ediyoruz. Her biri, işine aşkla bağlı ekibimizle siz saygı değer çalışma arkadaşlarımız için birlikte üretip, birlikte çalışıyoruz.
Ekibimiz beş kişiden oluşmakta olup, ekibimizin tamamı on parmaktır. Dizgi, grafik ve sosyal medya üzerinde freelance (bağımsız) bir ekip olarak siz değerli çalışma arkadaşları ile birlikte iş yapmaktan gurur duyacağız. Ekibimize verilen iş en kısa sürede bitirilerek tarafınıza gönderilecektir.